Jeep autorádio, 3D GPS

Kód: HFA-055-958 DEMO PRODUKT
Neohodnoceno
2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

STAV: Toto zboží bylo nainstalováno, a proto jej specifikujeme jako použité zboží, záruka 12 měsíců.

 

 

6,2" dotykový kapacitní displej

 

Rozměr, díky kterému není problém na rádiu nejen sledovat filmy, ale samozřejmě díky, kterému jej můžete velmi jednoduše a pohodlně ovládat. A to nejen v rámci ovládacích tlačítek, ale samozřejmě také v rámci dotykového displeje. V rámci svého vzhledu však rádio nadchne také velmi příjemným vzhledem. Ten je na první pohled velmi jemný, elegantní čemuž přispívá i dobré umístění jednotlivých ovládacích prvků. I pro ten se v rádiu najde místo, a to konkrétně v jeho horní části, kde je také ovládací tlačítko pro přístup do MENU.

 

Autorádio snadno naladí rádio na frekvenci FM, tak samozřejmě rádio i na frekvenci AM. Mimo tyto možnosti ale můžete bez problémů přehrávat i Vaši vlastní hudbu. Ta může být v celé řadě formátů. Samozřejmostí je i to, že si rádio poradí také s druhým hudebním formátem, a to WMA. Hudba ale určitě není to jediné, dokáže přehrát také obrázky, které nám zobrazí. A to samozřejmě také ve zcela klasickém formátu, kterým není žádný jiný než JPEG, popřípadě JPG. Rádio Vám přehraje filmy i ve formátu DviX, AVI a jiné.

 

Dalším pozitivním parametrem je i fakt, že součástí autorádia je samozřejmě také GPS navigace, díky které vždy pohodlně dojedete do požadovaného cíle. Kromě standardního zapnutí je k dispozici také takzvaný režim DUALZONE, díky kterému můžete mít zapnuty dvě funkce najednou – například navigaci a film, nebo navigaci a hudbu.

 

I to není jediná pozitivní vlastnost, se kterou přichází systém Windows CE 6.0, který je v tomto rádiu použit. Ten funguje naprosto spolehlivě a ve spojení s dotykovým displejem nabídne přesné a samozřejmě intuitivní ovládání, které zvládnete i vy.

 

Jistotou je mimo jiné i to, že můžete s rádiem snadno spárovat svůj mobilní telefon pomocí Bluetooth. To vám následně umožní využít autorádio jako handsfree. Párování probíhá velmi jednoduše, prostřednictvím bluetooth technologie, díky které následně můžete některé funkce telefonu, jako například hledání v seznamu a volání ovládat přímo prostřednictvím displeje daného rádia. I to samozřejmě vede nejen k celkové jednoduchosti, ale samozřejmě také bezpečnosti, hlavně pak během jízdy.

 

 

Samozřejmě lze k rádiu připojit množství příslušenství, např.: hlavové opěrky s DVD, externí monitory, DVB-T tuner, zesilovač, subwoofer a jiné

 

 

Technický popis a parametry autorádia:

Rozlišení: 800 x 480 pixelů

HD dotykový kapacitní displej

Úvodní logo automobilu lze nastavit dle vlastního výběru (autorádio má na výběr všechny typy značek automobilů).

 

Základní informace:

DVD/CD přehrávač: přehrání všech dostupných formátů včetně DVD, DVD-R, DVD+/-RW, CDR, CD+/-RW, MP3, WMA, načtení i neoriginálních DVD/CD.

USB/SD/AUX vstup: přehrávání videa, hudby, filmů, fotografií, podporující formáty AVI, MPEG, JPEG, MP3.

Ekvalizér: možnost výběru režimů

Jazyk: český

Napájení autorádia: 12V

FM/AM tuner s RDS

Operační systém: WIN CE 6.0

 

 

 

GPS navigace:

Modul je integrován přímo v autorádiu. Podpora map: prostřednictvím paměťové karty. GPS navigace v českém jazyce včetně 3D map celé EU v balení. Podpora navigačních SW: iGO, TomTom, SmartMaps, Garmin, Route66 a jiné.

 

Obsah balení:

1 ks autorádio

1 ks GPS anténa

1 ks kabeláž

1 ks manuál v českém jazyce

1 ks SD karta s navigací

 

Upozornění: Technické parametry jsou převzaty od výrobců nebo z jiných katalogů a jsou pouze informativní. Za případné technické nesrovnalosti se omlouváme. Grafické rozhraní se může lišit v závislosti na verzi softwaru.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora patriot 29.1.2024 12:31
Dobrý den z jakého je to prosím jeepu? Lze to použít do Jeep Patriot 2010? Jde nato připojit zpátečková kamera?
Odpovědět