DVR Android kamera + ADAS + LDWS + AHD couvací kamera

Kód: 004MAX3
Neohodnoceno
Značka: TomiMax
2 300 Kč 1 900,83 Kč bez DPH
Skladem
Paměťová karta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkce ADAS - když zařízení zjistí, že vozidlo před vámi se nachází příliš blízko, výstraha upozorní motoristy, aby věnovali pozornost stavu vozovky nebo neobvyklému vozidlu.
Funkce LDWS - pokud se řidič auta s tímto zařízením v bezvědomí odchýlí od původního jízdního pruhu, automaticky se spustí alarm vychýlení z jízdního pruhu.

Rozlišení: 1920x1080

Základní funkce:
Nahrávání smyčky - nové záznamy automaticky přepíší nejstarší záznamy, když bude paměťová karta plná, ale uzamčená videa budou před přepsáním chráněna.
G-senzor - dojde-li ke kolizi vozidla, vestavěný nárazový senzor automaticky uzamkne zaznamenané video a poskytne tak přesný záznam událostí.
Detekce pohybu - se zapnutou detekcí pohybu, kdy rekordér vozidla detekuje pohyb objektu, kamera začne zaznamenávat a kamera automaticky přejde do pohotovostního stavu detekce pohybu po dokončení detekce pohybu. Po opětovném zjištění objektu se znovu spustí funkce kamery.
ADAS Plus zvyšte bezpečnost jízdy - pokročilé výstražné systémy pro jízdu (LDWS/FCWS), jsou užitečné výstražné systémy, aby byla vaše jízda bezpečnější.
Varovný systém před vybočením z jízdního pruhu (LDWS) (VSPVJP) - řízení, když jste ospalý nebo rozptýlený výrazně zvyšuje pravděpodobnost nehody na silnici. LDWS upozorní řidiče hlasem v angličtině, když vůz vyjede z jízdního pruhu rychlostí nad 50 km/h.
Výstražný systém před kolizí (FCWS) (VSPK) - nehodám se lze vyhnout udržováním bezpečné vzdálenosti. Výstražný systém pro bezpečnost silničního provozu vypočítává vzdálenost mezi vaším vozidlem a vozidlem před vámi v reálném čase, při jízdě nad 30 km/h na rychlostních silnicích nebo pod 30 km/h v rušném městě a vydává 3-stupňové upozornění řidičům v angličtině v závislosti na nebezpečí kolize.

Balení obsahuje:
1 x kamera
1 x USB kabel
1 x AHD couvací kamera

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: